Владислав Бухарєв вимагає відремонтувати дороги на прикордонній Сумщині

Із урахуванням введення воєнного стану в Сумській області народний депутата України від ВО «Батьківщина» звернувся з депутатським запитом до керівництва країни про  необхідності виділення додаткових коштів у сумі 3,0 млрд. грн. з Державного бюджету для розвитку транспортної інфраструктури прикордонної Сумщини.

«Сумська область розташована на північному сході України і є прикордонним з РФ регіоном. Протяжність спільного кордону становить 498 км. Цей фактор певним чином вирізняє її серед інших регіонів України, що потребує особливої уваги з боку органів виконавчої влади», – акцентує народний депутат у зверненні та зазначає, що різниця у соціально-економічному розвитку прикордонних регіонів РФ та України негативно впливає на стан соціально-політичної ситуації як в області, так і у державі в цілому.

Одним із важливих чинників соціально-економічного розвитку Сумської області є стан мережі автомобільних доріг загального користування. Недофінансування галузі дорожнього господарства Сумської області залишається проблемним питанням протягом останніх десяти років.

«Кошти з Державного бюджету України виділяються в розмірах, значно менших за нормативну потребу. Як наслідок, не витримувалися міжнародні терміни експлуатації доріг, що прискорювало їх руйнування. Із близько 7,2 тис. км автомобільних доріг загального користування Сумщини втратили несучу спроможність понад 4,9 тис. км, у т.ч. автомобільних доріг державного значення біля 1,3 тис. Км», – йдеться у зверенні.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Потрібно змінити виборче законодавство та ключових посадовців, не чекаючи розпуску Ради

Юлія Тимошенко: Потрібно змінити виборче законодавство та ключових посадовців, не чекаючи розпуску Ради

Пам’ять про війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, – Олександр Лисенко

Пам’ять про війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, – Олександр Лисенко

Юлія Тимошенко:  8 і 9 травня – особливі для України дні…

Юлія Тимошенко: 8 і 9 травня – особливі для України дні…

Календар новин
Травень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
3
4
5
6
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
28
29
30
31