Юлія Тимошенко: Сильна армія – це невід’ємна частина Нової стратегії миру та безпеки

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко привітала Українських Воїнів з Днем Збройних Сил України.

Висловлюючи їм свою повагу та вдячність, Юлія Тимошенко зазначила, що лише побудова сильної армії допоможе зміцнити позиції України у дипломатичних переговорах щодо досягнення миру та призведе до звільнення окупованих територій. Про це лідер партії «Батьківщина» написала на своїй сторінці у Facebook.

Юлія Тимошенко наголосила на тому, що партія «Батьківщина» вітає військових зі святом не лише на словах, а має чіткий план дій з посилення армії. Оскільки сильна армія – це невід’ємна частина Нової стратегії миру та безпеки!

Лідер партії «Батьківщина» переконана в тому, що для того, щоб українська армія стала сильнішою, насамперед потрібно збільшити реальний обсяг фінансування Збройних Сил.

Окрім того, після приходу до влади команди Юлії Тимошенко буде запроваджено новий військовий контракт, який сформує принципово інші відносини між військовими та державою – повної поваги до всіх, хто служить у ЗСУ. Контракт забезпечить гідну систему соціального захисту для військових та їх родин. Так, зарплата рядового контрактної служби в 1,5 раза перевищуватиме середню заробітну плату в країні, усі військові зможуть отримати житло за спеціальною іпотечною програмою, за якою відсотки сплачуватиме держава. Також до контракту будуть включені гарантії медобслуговування, отримання освіти, пенсійного страхування.

Юлія Тимошенко зазначила, що результатом комплексної програми відновлення армії стане повна відповідність всім стандартам НАТО з подальшою інтеграцією у цей світовий безпековий та миротворчий колективний блок

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Потрібно змінити виборче законодавство та ключових посадовців, не чекаючи розпуску Ради

Юлія Тимошенко: Потрібно змінити виборче законодавство та ключових посадовців, не чекаючи розпуску Ради

Пам’ять про війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, – Олександр Лисенко

Пам’ять про війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, – Олександр Лисенко

Юлія Тимошенко:  8 і 9 травня – особливі для України дні…

Юлія Тимошенко: 8 і 9 травня – особливі для України дні…

Календар новин
Травень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
3
4
5
6
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
28
29
30
31