Юлія Тимошенко: Запровадження медичного страхування та забезпечення гідною зарплатнею медпрацівників мають стати пріоритетом нової влади

«Ми готуємося докорінно змінити цю медичну реформу від влади, яка усі місцеві бюджети залишила без видатків на охорону здоров’я», – зауважила лідер партії ВО «Батьківщина», народний депутат України Юлія Тимошенко під час зустрічі з сумськими лікарями.

Юлія Тимошенко впевнена, що запровадження медичного страхування та забезпечення гідною заробітною платою медичних працівників повинні стати одним із пріоритетів нової влади, що дозволить зробити вітчизняну медицину якісною та доступною для кожної людини.

За її словами, влада зволікає із запровадженням медичного страхування. Із двох моделей страхової медицини – британської та європейської – для України ефективнішою є саме європейська, – переконана народний депутат.

За європейською системою страхової медицини 50 або 100 відсотків страховки сплачує роботодавець, а держава забезпечує медстраховкою непрацюючих людей.

Для того, щоб така система якісної медицини запрацювала в Україні, на думку Лідера ВО «Батьківщина», потрібно зробити два кроки: зменшити удвічі податковий «тиск» на роботодавців, щоб вони могли страхувати своїх працівників, та ухвалити закон «Про обов’язкове медичне страхування». Політик нагадала, що команда «Батьківщини» вже давно підготувала відповідні законопроекти.

 

Нагадаємо, лідер партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко 31 січня перебувала на Сумщині з офіційним візитом, в рамках якого зустрілась з громадою Лебединщини, взяла участь у сумській підсумковій медичній раді за 2018 рік та побувала на Охтирщині.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
4
5
7
9
10
11
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30