Юрій Клименко: Робота депутата полягає у підтримці ініціатив громади

Нові дитячі майданчики, облаштовані тротуари з велодоріжками, ремонт дахів, огорож та відновлення вуличного освітлення, – саме з такими проханнями у минулому році жителі вулиць СКД, Прокоф’єва та Катерини Зеленко звертались до депутата обласної ради, представника фракції ВО «Батьківщина» в обласному парламенті Юрія Клименка.

Протягом минулого року за підтримки депутата по вул. СКД було облаштувано газони, тротуари з велодоріжками та освітлення. Свої зусилля депутат направив і на вирішення питань жителів вулиці Катерини Зеленко. Тут було проведено поточний ремонт освітлення прибудинкових територій.

«В своїй роботі я перш за все орієнтуюся на інтереси  людей, — зазначає він. — Я і моя команда постійно проводимо зустрічі з людьми, тому дуже добре знаємо стан справ. І я дуже радий, що зміг ефективно використати свої можливості для того, щоб вирішити багато актуальних проблем округу. Адже прямий обов’язок депутата — допомогати виборцям, — зауважує Юрій Клименко.

Також на прохання батьків школярів по вулиці Катерини Зеленко у минулому році встановили огорожу з метою недопущення переходу проїжджої частини у недозволеному місці.

По вул. Прокоф’єва за сприяння депутата минулого року облаштували газон, закінчили ремонт проїжджої частини та виконали поточний ремонт електричних мереж буд. 27, 27/1, 25.

Окрім цього, відреагувавши на звернення містян депутат допоміг провести капітальний ремонт даху будинку № 26 та встановити дитячі майданчики по вул. Прокоф’єва 31 та 39/1.

На прохання жителів міста за адресами: вул. СКД буд. 23 та 34, вул. Харківська буд. 32, 38, 44 було видалено аварійні дерева. Натомість висаджено 50 одиниць дерев у сквері Харківський, що розташований за ринком СКД. Також за сприяння обласного парламентаря по вулицях СКД та Прокоф’єва було висаджено липову алею.

Протягом минулого року, на розгляд відповідних органів влади та посадових осіб, депутатом було подано численні депутатські запити і звернення.

Кошти надані йому на виконання депутатських повноважень Юрій Клименко спрямував на соціальний захист населення, підтримку та розвиток освітньої галузі, розвиток житлово-комунального господарства, та підтримку спорту.

«Моя робота як депутата обласної ради і надалі буде спрямована на підтримку ініціатив місцевих громад, органів самоврядування та вирішення питань, з якими звертаються люди», – зазначає депутат.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Потрібно змінити виборче законодавство та ключових посадовців, не чекаючи розпуску Ради

Юлія Тимошенко: Потрібно змінити виборче законодавство та ключових посадовців, не чекаючи розпуску Ради

Пам’ять про війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, – Олександр Лисенко

Пам’ять про війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, – Олександр Лисенко

Юлія Тимошенко:  8 і 9 травня – особливі для України дні…

Юлія Тимошенко: 8 і 9 травня – особливі для України дні…

Календар новин
Травень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
3
4
5
6
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
28
29
30
31