За сприяння «Батьківщини» оновлено бібліотечний фонд сільської громади

За сприяння народного депутата України, представника ВО «Батьківщина» Владислава Бухарєва Печинська сільська громада, що на Тростянеччині, отримала сучасну літературу напередодні Нового року.

Понад п’ятсот книг поповнили фонди сільської і шкільної бібліотек. Дарована література різноманітна – дитяча і для дорослих, у прозі і віршах, художньо-публіцистична та історична, казки і легенди, романи і новели, є навіть енциклопедичні видання.

У минулому році на території Тростянецького району було списано багато застарілої літератури, в Печинській сільській бібліотеці відправили на утіль майже три тисячі примірників – і залишилось в книгозбірні біля 3,6 тисячі книжок. Самотужки поновлювати фонди не вдається – за минулий рік закупили лише 28 нових книжок.

Владислав Бухарєв допоміг у оновленні бібліотечного фонду сільської громади та передав  книжковий подарунок на передодні новорічних свят.

«Ми приємно вражені швидкістю виконання депутатом даного ним слова – і місяця не минуло, як виконав обіцянку. Це дуже характеризує людину на вчинки, а не на слова», – зазначила сільський голова Любов Зоріна, член партії ВО «Батьківщина».

Очільниця громади розповіла, що хоча сільський бюджет Печинської сільради не такий великий, як в інших, але соціальним питанням тут надають першочергового значення. У 2017 році спільними зусиллями створені належні умови для роботи і читання. Замінили старі вікна на нові енергозберігаючі металопластикові, встановили нові двері, замінили опалювальну систему, пошпаклювали і пофарбували стіни, а на завершення поновили стелажі і меблі. Тепер Печинська бібліотека – один з кращих сільських закладів культури Тростянецького району, що на Сумщині.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Вихованці Білопільського дошкільного навчального закладу отримали нові меблі від ВО «Батьківщина»

Вихованці Білопільського дошкільного навчального закладу отримали нові меблі від ВО «Батьківщина»

На Сумщині “Батьківщина молода” вітала сумчан щедрівками

На Сумщині “Батьківщина молода” вітала сумчан щедрівками

Сумська “Батьківщина” вітає містян з новорічними святами

Сумська “Батьківщина” вітає містян з новорічними святами

Календар новин
Січень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31