Зимове свято для малечі організували партійці сумської «Батьківщини»

У районі Баранівки для маленьких сумчан представники партії ВО «Батьківщина» влаштували справжнє свято розваг та дитинства.

Малечу та їхніх батьків із новорічними святами вітали голова обласної партійної організації Олександр Лисенко, керівник окружної партійної організації Володимир Войтенко, депутат обласної ради від фракції «Батьківщина» Віра Мотречко та депутат міської ради від фракції «Батьківщина» Борис Богодушко.

«У минулому році з ініціативи партійців в цьому районі провели благоустрій території. Встановили нові дитячі гойдалки, випиляли аварійні дерева. Цієї весни у планах, провести масову висадку молодих дерев, залучити мешканців, які завжди проявляють ініціативу, звертаються до нас з пропозиціями, і ми їх одразу ж враховуємо і спільно реалізуємо», – наголосила Віра Мотречко.

Торік, в рамках партиципаторного бюджету, біля ігрового дитячого майданчику по вул. Сєдова було проведено роботи з відтворення екологічного об’єкту – озера та розширення прилеглої зони відпочинку. Ініціатором проекту виступили партійці.

Принагідно зауважити, що усі члени партії приділяють велику увагу популяризації подібних родинних свят, котрі зближують, дарують почуття радості і натхнення. За словами Олександра Лисенка, такі заходи – чудова нагода зібратися разом, підтримати талановитих дітей та обговорити з громадою нагальні питання.

«Спільними зусиллями нам вдасться зробити наше місто, і кожен його куточок, кращим і комфортнішим!», – зауважив голова обласної партійної організації Олександр Лисенко.

Привітав присутніх зі святом і керівник окружної партійної організації Володимир Войтенко, який запевнив, – представники партії повсякчас підтримуватимуть усі ініціативи громади, і в питаннях благоустрою своїх районів та вулиць, і організації змістовного дозвілля.

Для малечі було проведено новорічну святкову програму з іграми, конкурсами та солодкими подарунками, а дорослих частували запашною випічкою і цілющим трав’яним чаєм. Окрім цього усі бажаючі мали можливість взяти участь у спортивних змаганнях, та продемонструвати свою майстерність у майстер-класах.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Сумська «Батьківщина» відзначила День донора

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Владислав Бухарєв очолив Службу зовнішньої розвідки

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
4
5
7
9
10
11
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30